מדיניות פרטיות
מוסדות צדקה וחסד צפת מנהלת את האתר תוך שמירה קפדנית על פרטיות הלקוחות ושימוש ברמת אבטחה גבוהה.

איסוף מידע אישי
מוסדות צדקה וחסד אוספת מידע אישי רק כאשר אתה מבקש את השירותים שלנו נשתמש במידע שנאסף רק כדי לספק שירותים אלה עבורך. אם אתה בוחר לתרום תתבקש לספק מידע ליצירת קשר (כגון שם והכתובת שלך) ומידע כספי (כגון מספר כרטיס האשראי שלך ותאריך תפוגה). מידע זה משמש למטרות חיוב ובדיקת התרומה שלך. בהתאם לתנאי שימוש באתר מבטיחים כי צדקה וחסד תטפל בכל הנתונים הללו ברמת אבטחה גבוהה מאד ובסודיות מלאה.

הגנה על מידע אישי
כל מידע אישי שנמסר לא ישותף עם מישהו אחר מלבד צדקה וחסד, ולא ישמש לצרכים נוספים מעבר לאלה שהוסכמו במפורש. לעיתים נאלץ לערב גורמים נוספים עבור עיבוד המידע עבורנו, עם זאת, לאף אחד מהחברות העובדות עם צדקה וחסד (כגון חברת כרטיסי האשראי שלנו) אין הרשאה לשמור, לשתף, לאחסן או להשתמש במידע אישי.

אבטחה
אנו משתמשים באמצעי האבטחה המתקדמים ביותר כדי למנוע פריצה, גילוי ושימוש בלתי הולם במידע שלך. אמצעים אלו מגנים על המידע שאנו אוספים, בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו.

תנאים והגבלות
אנא קרא את תנאי השימוש וההגבלות המפורטים בהמשך. שימוש באתר של צדקה וחסד מעיד כי הנך מסכים לכל תנאי השימוש וההגבלות.

תנאי שימוש באתר
אלא אם צוין אחרת, המידע המפורסם באתר האינטרנט של צדקה וחסד מיועד לשימוש האישי ולא לשימוש מסחרי. אין להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לשכפל, לפרסם את כל המידע והפונקציות הנמצאים באתר, ללא אישור מפורש בכתב מהנהלת מוסדות צדקה וחסד צפת.
הטרדה, הוצאת דיבה, איום, פרסום פוגעני, בלתי חוקי, או מעורר התנגדות, או שעלולה להוות או לעודד עבירה פלילית, או שימוש בשפה פוגענית בכל דרך או צורה באתר צדקה וחסד, לרבות באמצעות דואר אלקטרוני וצ’אט, אסורה בהחלט.

זכויות יוצרים
כל התוכן כלול באתר זה, לרבות טקסט, עיצוב, גרפיקה, ממשקים, קודים מוגנים בזכויות יוצרים על פי חוק זכויות יוצרים, הם בבעלותה הבלעדית של צדקה וחסד. כל הסימנים המסחריים, סימני שירות, והשמות מסחריים (המכונה להלן “סימנים”) הם רכוש צדקה וחסד, או חברות אחרות שהעניקו לצדקה וחסד את הזכות והרישיון להשתמש בסימנים כאלה.
לבירורים בנוגע לכל האמור לעיל ניתן ליצור קשר עם צדקה וחסד באמצעים המופיעים באתר.

החזר כספי וביטול
התרומות מעובדות באופן מידי. במקרה הצורך ניתן לבקש החזר מלא של כל תרומה או רכישה בתוך שני ימי עסקים. תרומות שנשמרו במשך 30 ימים ללא בקשה להחזר נחשבות סופית. במקרה של שאלות לגבי החזרים ניתן לפנות לכתובת office@tvc.org.il או לעמותת מוסדות צדקה וחסד צפת, רחוב חטיבת יפתח 3 צפת .