ארגוני צדקה בישראל: קידום ניידות חברתית

לארגון צדקה ישראלי מוביל יש את היכולת לעשות שינוי בר קיימא ואמיתי לטווח ארוך. צדקה וחסד הוא ארגון כזה. הישג כזה דורש תוכניות שמעבירות את המוטבים אל המטרות הסופיות שלהם. הנה סיפור אחד כזה.

רמי הייתה בת שלוש כשנכנסה לפעם הראשונה לתוכניות שלנו. אמה לא הצליחה להתמודד עם התהליך הבירוקרטי המורכב שנדרש כדי לרשום את ביתה ומשפחתה לתוכניות הרווחה הנדרשות. הראשון בספטמבר הגיע ורמי עדיין לא היה לה בית ספר ללכת אליו. זה המקום שבו פגשנו את רמי ואת אמה.

"אנא תעזרו לנו." "כמובן."

לקחנו את רמי לגן שלנו ללא כל ניירת המחייבת המוקדמת. "נדאג לזה מאוחר יותר." סייענו, מידענו ועודדנו את המשפחה לאורך כל התהליך המורכב של התיישבות מחדש.

הטיפוח שלנו את רמי היה כמו של כל תלמיד בצורך בצדקה וחסד. סיפקנו חומרים לאמנות ומלאכה ומזון חם ובריא. אפילו שלחנו מנות הביתה לשאר משפחתה הגדלה והרעבה.

ככל שהיא גדלה כללנו ספרי לימוד ברשימת הסיוע שלנו מדי שנה. גם נתנו קופסאות של בגדים חדשים ויפים.

טיפחנו אותה לאורך כל דרכה בתיכון שבו היא סיימה עם מחיל. זו שלושה-עשר שנה של משאבים בלתי נתפסים שהוזרמו לתוך נערה צעירה ומתפתחת.

סוף טוב

זה מדהים! גורמים לנו לנחש, רמי פשוט התארגן לנישואין!

רואים מה יכולה עקביות לעשות? זה הסיבה ש-TVC היא חברה מובילה. תמכו בחסידות ישראל. אנחנו יודעים מה זה נדרש כדי לקחת ילדה שבצורך ולספק לה תמיכה בכל שלבי הצמיחה כדי להכין אותה לחיים מבוגרים מוצלחים ומשולבים.

ולא רק זה: ל-TVC יש המון נפאליות צעירות הנהנות מהתהליך הדומה. פעוטות שחיות בסבלנות ממצבי משפחה מתוחים, אשר הוריהן פונים אלינו לתמיכה. רק שהן לא יודעות כמה הן הולכות לקבל.

 

מה אתה יכול לעשות

כרגע אתה צריך לתרום לזה הצדקה הישראלית הטובה ביותר, צדקה וחסד ולהשפיע מיידית על חיי הילד. והעזרה שלך לא תיעצר שם, כי TVC מסייעת לכל המשפחה. התערב עכשיו.