ארגונים צדקה יהודיים

לא כל ארגון צדקה יהודי נוצר שווה. רמת היעילות תלויה באוכלוסיה המטרה, בדגמי התערבות שהם מממשים, באופן שבו נוצלים הכספים ובאילו רעיונות תומכת הצדקה את ישראל

לכן תמיכה ב"צדקה וחסד" כל כך חשובה. נדיר למצוא ארגון צדקה יהודי ממין אמיתי כזה, שמתאים לערכים שאנו מאמינים בהם.

תיקון עולם מתחיל כאן

תיקון עולם הוא האמונה שעל עם ישראל מוטלת אחריות ייחודית לקטליזציה של שינוי תרבותי ולשיפור העולם. זה הסיבה שאנו נותנים כל כך הרבה דגש על צדקה וגמילות חסדים. זו הערכים של הזדמנות שווה, הכללה, אהבה והשראה המניעים אותנו לתת ולעזור ככל שאנחנו יכולים.

אבל הרעיונות הללו גדולים ומפחידים. מאיפה כדאי להתחיל? הדרך הטובה ביותר היא להתחיל בקטן, לבחור בקפיצה היטב ולראות מטרה סבירה מתחילתה ועד סופה. אז מה כדאי לך לבחור?

איך לגבי הקהילות הדתיות המנואשות שבצפון? החוסר השקעה ממשלתית בא לאזורים הפריפריים האלה ובקהילותיהם גורם להגבלה עצובה בגישה לשירותים והזדמנויות חיוניים שזמינים בחלקים אחרים של ישראל. ישראל מוכרת כמדינה עם מדדים גבוהים של ניידות חברתית. אך נתונים מעוררי השראה אלו לא חלים על קהילות הצפון והחרדיות במיוחד.

לכן, צפת נשארת מחוץ למגמות הצמיחה.

מה ניתן לעשות?

התחל בתמיכה בצדקה וחסד, ארגון צדקה יהודי אמיתי. אנו מספקים חינוך חינם לדמוגרפיה מוזנחת בצפון ישראל. אנו מספקים קלות גישה כוללת לשירותים משנים חיים עבור נשים צעירות המבקשות להתגבר על הרקע המאתגר והטראומטי שלהן. אנחנו כאן כדי לתת להם הזדמנות לחיים טובים יותר. על ידי טיפול בלימודים שלהם ושמירה על משפחותיהם עם חבילות מזון וביגוד, ציוד לבית הספר ועזרה בניווט בירוקרטיה מוערמת, אנו מוודאים שלכל אישה צעירה יינתנו סיכויים רבים להצליח. צוות הצוות המקצועי שלנו שומר על הנשים הצעירות הללו מלאות השראה ומוטיבציה כדי שיוכלו לנצל את ההזדמנויות האדירות והנדירות שמציעות להן.