תמכו בישראל על ידי תמיכה ב-TVC

אם אתם מחפשים דרכים לתמוך בישראל, כדאי לכם להתמקד בארגוני צדקה ישראליים שמסייעים לקהלים חלשים שמתקשים בתוך המערכת. אז בואו נדבר על צדקה וחסד.

למרות שהשקעות ניכרות בתשתית בירושלים, במרכז (תל אביב) ובאזורים הסמוכים להם, נראה כי אזורים הצפוניים והדרומיים של המדינה המפוארת הזו נעלמים מהתמונה.

מחקרים אחרונים מעבירים שהעוני הוא הגבוה ביותר בצפון. זה מפתיע, מאחר שנראה שאזורים הכבדים ביותר, שמלאים באוכלוסיות עניות, ממוקדים בירושלים. התשובה היא שלמרות שיש "אזורים חמים" של עוני נורא בירושלים, כל העיר מסופקת באזורים עשירים ויציבים. בנוסף, מאחר שמס הנכסים כל כך גבוה, הרשות המקומית מוסמכת לספק תועלות ושירותים נגישים לתושביה.

לכן, כאשר אתם בוחרים לתמוך בישראל, חיוני להתמקד בתרומתכם לקהלים מחוץ למרכז, וקרוב יותר לצפון, שם העוני המרחיב הוא באמת בעיה.

זו הסיבה שאתם צריכים לתרום לצדקה וחסד בצפת.

סיפור שווה הרבה יותר

מרים עברה לישראל עם בעלה ותשעת הילדים שלהם. הם עברו לצפת כדי להגשים את חלומם להיות קרובים לפעולה הרוחנית בעולם. למרבה הצער, הסרטן הכה כמו ברק והוריד את מרים מהמשפחה שלה.

חדשים בישראל, וללא מערכת תמיכה, המשפחה הייתה על סף התפרצות. הצוות הנהדר שלנו בצדקה וחסד פעלו כדי להקל על חיי המשפחה. בעל מרים סבל מדיכאון משותק, לא הייתה זרימה של הכנסה ולא הייתה מערכת חינוך יציבה.

עבדנו עם עובדים סוציאליים כדי למצוא משפחות אומנה לילדים, סיפקנו חינוך חינם וגם חבילות מזון וקופסאות בגדים שנתיות כדי לוודא שהתקדמות קדימה בחיים תהיה אפשרית לילדים היקרים של מרים.

אנחנו גאים לומר שלמרות שהדברים קשים, עשינו התקדמות מדהימה. ילדי מרים מצליחים בבית הספר (בחלקו זכותם של הציוד החינוך החינם והחניכה הפרטית שאנחנו מספקים. למרות שהם לא חיים עם אבא, הילדים שמרו על הקשר שלהם איתו ואנחנו עובדים ללא הרף להחזיר את המשפחה הזו.

אתם יכולים להיות חלק מהברכה

אנחנו מזמינים אתכם לתרום לצדקה וחסד. הסיפור של מרים וילדיה אינו בלתי נשמע או נדיר. למרבה הצער, אנחנו מתמודדים עם סיפורים לב שוברים כל יום. אך אנו גאים בעבודה המצילת חיים ומשנה חברה שאנחנו עושים כאן. אז אם אתם רוצים לחזק את החברה הישראלית, אם אתם מחפשים לתמוך בישראל, עזרו לנו לעזור לחוליית החולשה ביותר בשרשרת.

תודה לכם.