כשאתה מחפש קרן ישראלית מובילה…

ארגון צדקה ישראלי מוביל תומך בחברים החלשים ביותר בחברה שלו. המנהיגים הגדולים ביותר הסכימו כולם שחברה נשפטת לפי האופן שבו היא מעצימה את החוליות החלשות ביותר שלה, לא לפי הישגיה היותר תיאטרליים.

באופן מסוים, אנחנו נמשכים לתנועות צדקה שמציגות את הישגיהן באור גדול. ארגונים רבים יצרו כמות אדירה של רעש חברתי כדי להקיף את הפעילויות שלהם ולצבור משאבים חדשים. הבעיה כאן היא שההדר של כל זה מוזיל את החוויה.

במקרה זה עולה בקנה אחד עם אילוץ פנימי, שנקבע על ידי החברה הקפיטליסטית שלנו להשיג רמות הוד הולכות וגדלות. אבל המניעים והמטלטלים האמיתיים של החברה שלנו מגיעים למטרותיהם באמצעים צנועים יותר. ואם זה אומר שהם מוותרים על תשומת הלב מהדרגים המובחרים… אז שיהיה.

ב-TVC בצפת בחרנו בדרך השנייה הזו. למצוא משפחות במשבר ואז "ללכלך את ידינו" לעזור להן. זה מה שהופך אותנו לארגון צדקה ישראלי מוביל.

הנה סיפור קורע לב כדי להביא את הנקודה הביתה:

נאבקים לעשות את זה

הוריה של סימי חיכו שנים רבות להביא ילד לעולם, והתרגשו כשסימי סוף סוף נולדה. אביה של סימי הוכשר כעורך דין באוניברסיטה אמריקאית גדולה, אך לאחר שעלו לארץ כדי לגדל את בתם היחידה בישראל, הוא לא הצליח למצוא עבודה. מצבם הכלכלי הידרדר עד כדי כך שלא תמיד היה להם אוכל בבית.

בטוח שלא היה כסף לתת לשמחה חינוך יהודי איכותי כמו שחלמו עליו.

אבל מצאנו אותם.

היום סימי זוכה להסעה ללא תשלום לגן צדקה וחסד, וחינוך יהודי יפה מהצוות המסור בבית הספר הצדקה הישראלי המוביל הזה. אנו מספקים לה ארוחות להזנת גופה ואוהבים להזין את נשמתה. אנחנו אפילו שולחים חבילות אוכל הביתה כדי שגם להורים שלה יהיה אוכל במקרר לעצמם. בסביבות החגים אנו שולחים ביגוד הביתה ועוד כדי להבטיח שזמן משפחה יהיה זמן איכות.

אנחנו הגיבורים הבלתי מוכרים של מטרות חברתיות ישראליות וזה הופך אותנו לארגון צדקה ישראלי מוביל. עכשיו זו ההזדמנות שלך להצטרף אלינו ולעשות שינוי עצום.