אנחנו דואגים לכל המשפחה: ארגון צדקה יהודי מוביל.

הבית לא רק דואג לחינוך האקדמי של הילדים שלו; הבית דואג לכל היבט של הבריאות של הילד.

ארגון הצדקה יהודי איכותי, צדקה וחסד, לוקח על עצמו את האחריות לא רק להיות הבית השני של התלמידים שלנו, אלא הבית שלהם, נקודה.

הורים בריאים לא גובים מהילדים שלהם תשלום עבור מסירת מזון, בגדים ואת היכולת להגיע לבית הספר. גם אנחנו לא.

 

חזון בית הספר

 

אוכל:

עבור משפחות ישראליות, ארוחת צהריים היא הארוחה העיקרית של היום. עם זאת, רבים מילדינו לא יזכו לארוחת צהריים חמה ומשביעה בבית, בין אם בגלל הוצאות או בגלל שאף הורה לא זמין לבשל אותה.

אנחנו מפעילים מטבח בשטח בית הספר שמבשל ארוחת צהריים ל-100 ילדים בכל יום. התפריטים שלנו נוצרים על ידי תזונאית מוסמכת כדי להבטיח שהילדים יקבלו אוכל בריא, טעים ואיכותי.

 

בגדים:

החגים הם זמן ללבוש בגדים יפים וחגיגיים. אנחנו רוצים שגם לתלמידים שלנו יהיה את האושר הזה. מדי שנה לקראת פסח וסוכות מקבלים כל ילדי החינוך בצדקה וחסד ביגוד חדש ואיכותי לחג. באמת ארגון צדקה יהודי מוביל.

 

מחבורה:

בישראל בדרך כלל אין הסעות לבתי ספר בתשלום על ידי בתי הספר. ילדים הולכים ברגל לבית הספר או משלמים עבור הסעות. בצדקה וחסד, אנו מורידים מההורים את הנטל הכלכלי (תוך כדי להבטיח שהתלמידים שלנו לא ילכו שעות). יש לנו 6 אוטובוסים ו-7 מיניבוסים לאיסוף והורדת ילדים בכל רחבי המחוז.

 

סיפורה של רחלי

רחלי מגיעה ממשפחה שנמצאת במצוקה כלכלית קיצונית. אמה של רחלי מאובחנת עם בעיות מנטליות כרוניות קשות. שתי האחיות של רחלי, שני המתבגרות, עזבו את בית הספר ומבלות את רוב היום מסתובבות בבית.

כאשר רחלי הגיעה לראשונה לארגון הצדקה היהודי צדקה וחסד, הבגדים שלה היו משופשפים ומלוכלכים. היא נראתה מנוכחת. היא לא הצליחה להתמקד בלימודיה, והיתה לה קשיים בקריאה וכתיבה. התיק שלה היה ריק, משום שלמשפחה לא היה כסף לקנות ספרי לימוד.

הדבר הראשון שעשינו לרחלי היה לתת לה בגדים חדשים, מוגהים, שהיא יכלה להתגאות ללבוש אותם לבית הספר. אז קנינו לה ספרי טקסט. רחלי כעת מקבלת חונך בארגון צדקה וחסד בתחומים האקדמאיים החלשים שלה. מעל הכל, היא מקבלת הבנה, תמיכה ואהבה.